Ви є тут

​Як кольори впливають на наше здоров’я?

Вплив кольорової гами на здоров'я людини відомо ще з часів найдавніших цивілізацій. В Єгипті хворих буквально «купали» в різнобарвних променях. На Сході оздоровлювались за допомогою барвистих штор і ванн з підфарбованою водою. В Європі застосовували лікування кольором при різного роду неврологічних розладах. Все це в сумі призвело до того, що в середині ХIХ століття кольоротерапія отримала статус науковості.
Щоб зрозуміти природу хромотерапії, фахівці проводили найрізноманітніші експерименти. Наприклад, було з'ясовано, що жовтий в поєднанні зі світло-зеленим і блакитним відтінками знижує відчуття страху в кабінеті стоматолога. Новонароджені немовлята поводяться спокійніше, якщо стіни в кімнаті будуть пофарбовані в синій колір. Рани будуть краще гоїтися, коли використовують пластир зеленого, червоного, білого або чорного кольорів.
Червоний колір, наприклад, втілює енергію, силу волі, агресію. Він стимулює ліву півкулю і нервові центри, заряджає енергією.
Жовтий активізує рухові центри, очищає кишечник, печінку, шкіру, має послаблюючу і жовчогінну дію.
Зелений колір незамінний при серцево-судинних захворюваннях, астмі, остеохондрозі, невралгіях, імпотенції, безсоння, оскільки вірять, що він знижує кров'яний тиск, розширює капіляри і сприяє гарному настрою.
Оточіть себе і своє життя кольорами веселки. Прислухайтеся до свого організму і з радістю користуйтеся хромотерапією. Нехай ця унікальна методика відновлення балансу в організмі буде працювати тільки на благо вашого здоров'я!