Ви є тут

​Тренуємо серцево-судинну систему

Тренування, спрямовані на підтримку серцево-судинної системи в тонусі, мають бути ефективними, але водночас безпечними.
Для забезпечення виконання цих двох умов потрібно слідувати інструкціям щодо частоти, інтенсивності та тривалості тренувань.
Чим би ви не займались, дотримання правил є важливим: робота, спорт це чи відпочинок.
Прислухайтесь до того, що говорить Ваш тренер та лікар, і будь-яке тренування піде організму лише на користь та не принесе відчуття надмірної втоми.
Розминка до тренування та розтяжка після нього є також базовими елементами.

Поширеною помилкою є проведення розтяжки перед "розігрівом" м'язів, тобто перед розминкою. Лікарі та фітнес-тренери рекомендують проводити розтяжку попередньо розігрітих м’язів з посиленим кровопостачанням.
Розминка перед тренуванням повинна оптимально виконуватись від п'яти до десяти хвилин та мати невисоку інтенсивність. Далі інтенсивність тренування повинна зростати поетапно, щоб дати можливість організму активізуватись.
Інколи, займаючись спортом, ми прагнемо до швидкого результату шляхом збільшення кількості тренувань на тиждень. Це також невірний шлях до успіху. Для покращення функціонального стану серцево-судинної системи та зменшення кількості жирової тканини Ви повинні тренуватись тричі в тиждень. Щоденні тренування на початковому етапі не є доцільними та сильно виснажують організм.
Тривалість тренування є ще одним важливим фактором. Тренування спрямоване на підтримку тонусу серця та судин мало б тривати не менше 20 і довше 60 хвилин. Звісно, чим довший час Ви займаєтесь, тим більшу кількість калорій спалюєте і тим кращий ефект отримаєте. Але новачкам не варто перенапружувати організм. По мірі покращення фізичної форми, навантаження можна збільшувати і тривалість тренування також.
Будьте активними, адже рух – це життя!