Ви є тут

​Покращуємо пам’ять

Хороша пам’ять допомагає нам вести активний спосіб життя та успішно справлятись з повсякденними справами.
Пік здатності до запам’ятовування припадає приблизно на вік 19 років. Саме в цей час можна з легкістю запам’ятати велику кількість тексту за короткий час, наприклад підготуватись до іспиту за одну ніч.
З часом ми втрачаємо здатність так швидко сприймати нову інформацію та відтворювати її. Але це не проблема, адже наша пам’ять здатна до самовідновлення. Головне час від часу підживлювати мозкові клітини: нескладні вправи, вітаміни та лікарські трави будуть вам допомогою.

Що стосується лікарських трав, то женьшень, гінкго білоба, меліса та глід медики рекомендують приймати при станах з порушенням пам’яті.
З харчових продуктів варто включати до раціону рибу, ікру, броколі, шпинат, чорницю, ізюм, адже збалансований раціон є дуже важливим для повноцінного функціонування всіх систем організму.
Нові враження та цікаві заняття є корисними для покращення пам’яті. Насичуйте своє життя чимось новим та цікавим і результат буде очевидний. Наша зорова пам’ять має перевагу над слуховим сприйняттям світу і тому, якщо є можливість закріпити прочитаний матеріал за допомогою перегляду ілюстрацій, обов’язково зробіть це. Повторення також є суттєвим для засвоєння інформації.
Досить цікавим є також асоціативний підхід, при якому ми вчимось пов’язувати різні образи. Навчіться знаходити щось спільне між абсолютно різними речами і Ваша пам’ять буде блискучою.
Психологи інколи пов’язують здатність до запам’ятовування із темпераментом людини, але така теорія не є доведеною.
Не важливо скільки Вам років, ким Ви працюєте, сангвінік Ви чи меланхолік, якщо Ви хочете розвиватись – тоді все у Ваших руках!