Ви є тут

​Перші дні особливого періоду

Питання з приводу материнства є дуже важливими, а вагітність є безумовно особливим періодом у житті. Деякі жінки стверджують, що відчули її з перших днів. Хоча більшість починає задумуватися про вагітність уже після затримки.
Для того, щоб підтвердити чи спростувати свої здогадки, достатньо зробити всього один тест – визначення хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), інколи можна почути назву «гормон вагітності».
Даний гормон є дуже важливим, оскільки підтримує фізіологічні процеси під час вагітності.
Протягом перших тижнів вагітності його рівень збільшується приблизно вдвічі кожні 48-72 години.

Як визначити рівень ХГЛ?
Визначення ХГЛ є безболісним та швидким тестом, а придатним матеріалом для аналізу є сеча або кров. Визначення рівня «гормону вагітності» лежить в основі роботи тестів на вагітність, асортимент яких є дуже широким: смужки та касети різних виробників, форм та розмірів.
Високою точністю володіє дослідження на хоріонічний гонадотропін в сироватці крові в умовах лабораторії. Лабораторії не лише представляють позитивний або негативний результат, а також представляють референтні інтервали для кожного тижня вагітності.
Хочемо звернути увагу на те, що лабораторні дослідження гарантують якість виконання тесту, що пов’язана з використанням контрольних сироваток та наявними системами контролю якості досліджень.
Лабораторія «Діамеб» пропонує визначення хоріонічного гонадотропіну, а також пакети для пренатального скринінгу, що включають визначення плазмових білків, альфа-фетопротеїну, вільного естріолу тощо.
Ми пропонуємо якісну лабораторну діагностику для кожного клієнта, опираючись на досвід роботи та високу кваліфікацію наших працівників.