Ви є тут

​Гомеопатія як метод лікування

Традиційна медицина та народні методи є знайомими для більшості з нас. Слово «гомеопатія» та сутність даного методу лікування знайоме далеко не кожному.
В основі гомеопатичного методу лікування покладено принцип «подоби». Якщо детальніше, то згідно з базовими принципами гомеопатії, речовина, яка викликає захворювання у здорової людини, може усунути аналогічний стан у хворої людини при правильному підборі доз.
Гомеопатія для виготовлення препаратів використовує ту ж сировину, що і фармакологія, але використовує у сотні, або навіть у тисячі раз менші дози. Така технологія носить назву «потенціювання». При цьому зменшується шкідлива, побічна дія препарату на організм, а ефективність лікування залишається аналогічною, і, як вірять прихильники гомеопатії, така терапія в більшості випадків перевершує очікування лікарів та пацієнтів.
Лікувальний ефект після застосування гомеопатичних препаратів є стійким, що пов’язано з відновлюючим ефектом на певний фізіологічний процес чи орган, і організм в цілому.

В залежності від важкості захворювання курс лікування може становити від трьох тижнів до восьми місяців.
Не останнім фактором є здоровий спосіб життя, а також засвоєння принципів психологічного та психосоматичного захисту організму.
Якщо ви прихильник якогось із методів, не варто відмовлятись від нього тому що дехто з оточення його не сприймає.
Будь-яке лікування є ефективним лише у тому випадку, коли Ви позитивно до нього ставитесь та очікуєте виключно успішного результату.