Ви є тут

​Брекети - крок назустріч красивій усмішці

В силу багатьох причин «голівудських посмішку» від природи мають лише 10 відсотків населення всієї земної кулі. Решта - або виправляють дефекти, або залишають все як є. Втім, перше сьогодні набагато більше. Молоді люди не соромляться ставити брекети, вважаючи цю
процедуру модною і важливою як для здоров'я, так і для майбутньої кар'єри.

Що таке брекети? Якими вони бувають? Скільки часу піде на виправлення прикусу? Чи завжди виходить бездоганний результат? Ці питання хвилюють багато-кого, але досить часто так і залишаються без відповіді.
Що являє собою брекет-система? Це набір з опорних кілець, які клеються на корінні зуби верхньої і нижньої щелепи (по 10 штук на кожну) і з'єднуються між собою дугою. Остання має особливе значення: у складі дуги - нікель-титановий сплав, що володіє пам'яттю первісної форми. Завдяки цій унікальній властивості, дуга задає напрямок для всього зубного ряду.
Звичайно ж, це не швидкий процес, так як зуби - найміцніший орган. Однак при рівномірному тиску, вони поступово займають потрібне місце.
До речі, брекети не завжди ставлять одночасно на верхні і нижні зуби. Довіртеся лікарю-ортодонту: досвідчений фахівець вкаже на проблему і підкаже, як краще вчинити.
Метал, пластик, сапфір... Що вибрати?
В основі сучасних брекет-систем найрізноманітніші матеріали: метал, кераміка, пластик, сапфір... Вибір залежить від індивідуальних особливостей організму (переносимості) та конкретних побажань пацієнта. Наприклад, хочете, щоб брекети одночасно випрямляли ваші
зуби і служили прикрасою, - підійдуть сапфірові або керамічні.
Чи потрібно звикати до брекетів?
Це питання хвилює всіх, хто збирається вступити в суспільство тих, що «носять брекети».
Відповідь - так: до брекетів звикати потрібно. Але незвичне відчуття, дискомфорт буде з вами всього кілька днів. Потім ви перестанете їх помічати.
Зуби після брекетів
Деякі пацієнти цікавляться: чи темніє зубна емаль в результаті носіння брекет-системи? Практика показує, що при правильному чищенні зубів, виконанні рекомендації з приводу харчування зуби колір не міняють.
Це були короткі відповіді на загальні запитання, що хвилюють багато-кого.
І пам’ятайте, з брекетами чи без них, усміхайтесь частіше!