Ви є тут

5 порад як зробити понеділки більш приємними

Навіть під час пандемії понеділок залишається понеділком.

Так, понеділок повертає нас до робочих обов'язків, стресу та інших зобов'язань, які ми хотіли б відкласти, щоб продовжувати насолоджуватися вихідними.
Якщо вам не чужі недільні страхи завтрашнього, та Ви погано вмієте бути веселими у понеділок, може бути ці поради стануть Вам у пригоді.

1. Плануйте свій ранок понеділка ввечері у п'ятницю. 

Створення списку справ в кінці дня - це надійний лайф-хак продуктивності для тих, у кого є проблеми з вимиканням мозку вночі. У п'ятницю запишіть що Вам потрібно зробити, щоб знати, чого очікувати, коли повернетеся на роботу у понеділок. Це дозволить Вам забути про свої зобов'язання на вихідні і допоможе почувати себе менш дезорієнтованим в понеділок вранці.

2. Робіть що-небудь фізичне в неділю ввечері.

Переосмислюючи понеділки, можна помітити, що занепокоєння про понеділок починається у недільні дні. Недільні страхи починаються приблизно о 16.00 щотижня, тому можна відволіктися легкими вправами. Будь то заняття йогою, дихальні вправи, або прибирання у шафі. Є причина, по якій це працює: фізичні вправи можуть допомогти заземлити Вас, коли Ви відчуваєте занепокоєння, і це часто більш ефективно, ніж намагання умовити себе не думати про завтрашній день.

3. Перегляньте варіанти відпочинку недільними вечорами.

Постарайтеся присвітити час для себе після 16.00 у неділю. Приготуйте вечерю, почитайте книгу або подивитися якесь кіно. Вечір не обов’язково має бути позбавлений людського контакту - можете листуватися або спілкуватися з друзями телефоном - але не робіть ніяких гучних зустрічей у цей час. Продовжуйте відпочивати, насолоджуючись самотністю.

4. У понеділок вранці вставайте раніше.

Може здатися, що це зробить цей день менш приємним, але вставання на 30 хвилин раніше дозволяє розслабитися у понеділок. Це може бути складно, але у Вас буде більше часу вранці, щоб прокинутись, зрозуміти погоду за вікном, приготувати каву або просто лежачі у ліжку зазирнути у соціальні мережі. Коли Вам не потрібно квапитись, мозок налаштовується на позитивне мислення.

5. Змусьте себе посміхатися вранці понеділка.

Іноді, щоб підбадьоритися в понеділок, можна подивитися відео про смішних тварин. Сміх полегшує ранок, тому до того часу, коли Вам доведеться спілкуватися з людьми, Ви станете трохи більш розслабленим і приємним. Якщо смішні тварини не Ваш варіант, з'ясуйте, що приносить Вам щастя. Проявіть творчий підхід і зрозумійте, чи є невеликий грайливий елемент, який принесе Вам задоволення ранком понеділка.